Forumo techniniai klausimai

Bendrosios taisyklės ir forumo klausimai
Post Reply
User avatar
Sigis
Posts: 5429
Joined: 2007 Mar 23 Fri, 2:45
Location: Sos tinÄ—

Post by Sigis »

Informacija nesvarbi, bet šiaip įdomi.

2012 metais į forumą įkelta daugiau kaip 1500 nuotraukų, toks kiekis pastaruosius kelerius metus įkeliamas kasmet.
Bendras nuotraukų kiekis forume šiuo metu sudaro daugiau kaip 13 tūkstančių nuotraukų. Visas tiksliai suskaičiuoti sunku, nes vienos įkeltos tiesiai į vabalai.lt serverį, kitos įkeltos naudojant išorinius serverius.
Galerijų albumuose įkelta dar apie 10.000 nuotraukų susijusiu su mūsų klubu.

Viską susumavus, bendras nuotraukų kiekis dabar matomas internete susijęs su mūsų veikla, gali siekti apie 22.000 nuotraukų.
User avatar
Sigis
Posts: 5429
Joined: 2007 Mar 23 Fri, 2:45
Location: Sos tinÄ—

Post by Sigis »

Forumo dalyvis kubilas, už nepadorių žodžių vartojimą įspėjamas (forumo taisyklių 9 punkto pažeidimas).
Būkite mandagesni, mintims išreikšti visai nebūtina vartoti netinkamus išsireiškimus.
Dėkoju už supratimą.
User avatar
Sigis
Posts: 5429
Joined: 2007 Mar 23 Fri, 2:45
Location: Sos tinÄ—

Post by Sigis »

PauliuiT3 už nekorektišką išsireiškimą skiriamas įspėjimas.

Naudodamasis proga taip pat noriu paprašyti ir kitų, kad būtume mandagesni, pardavimų skyriuje nebūtina komentuoti, aptarinėti kainos ar ginčytis. Kaina, tai pardavėjo ir pirkėjo reikalas. Ir tiems, kuriems to daikto tikrai reikia, tiesiog paskambins.
User avatar
Vytas
Posts: 587
Joined: 2007 Mar 19 Mon, 20:01
Location: Vilnius
Contact:

Post by Vytas »

Suprasta ;)
User avatar
Sigis
Posts: 5429
Joined: 2007 Mar 23 Fri, 2:45
Location: Sos tinÄ—

Post by Sigis »

Prašau Lauryno būti truputį mandagesniam, nepaverskime forumo ginčų ir nemandagių išsireiškimų lauku, mintis išreikšti galima bendraujant ir linksmiau.
Laurynui skiriamas įspėjimas.
User avatar
Sigis
Posts: 5429
Joined: 2007 Mar 23 Fri, 2:45
Location: Sos tinÄ—

Post by Sigis »

Už 22-tros forumo nuostatos pažeidimą, įspėjamas vartotojas Valius. Tai jau antras įspėjimas, todėl jis blokuojamas dviems savaitėms.
Valius
Posts: 328
Joined: 2007 Mar 19 Mon, 20:44

Post by Valius »

Jus cia ka,meskit jei jum teisybe yra karti.Man tik juokas ima,verkt net nesiruosiu.
Valius
Posts: 328
Joined: 2007 Mar 19 Mon, 20:44

Post by Valius »

Jus cia ka,meskit jei jum teisybe yra karti.Man tik juokas ima,verkt net nesiruosiu.
User avatar
ShpokaZ
Posts: 551
Joined: 2012 Sep 12 Wed, 19:12
Location: Kaunas
Contact:

Post by ShpokaZ »

Matau, kad kolegos pageidavo, tai paprašysiu ir aš leisti man redaguoti savo pasisakymus. Yra truputis netikslumų, noriu pataisyti. Ačiū.
User avatar
Sigis
Posts: 5429
Joined: 2007 Mar 23 Fri, 2:45
Location: Sos tinÄ—

Post by Sigis »

Shpokui redagavimas įjungtas.
Post Reply