Atgijęs vabaliukas

Turimas ir mylimas Vabalas - trumpi aprašymai ir nuotraukos
Eugenijus
Posts: 61
Joined: 2008 May 05 Mon, 21:11
Location: Vilnius

Atgijęs vabaliukas

Post by Eugenijus »

Sveiki bičiuliai, vakar man buvo šventinė diena ne tik užgavėnės, bet ir įvyko pirma mano vabalo kelionė po Vilnių. Pralėkiau per visą miestą, viskas veikia. Viskas tvarkoj, tik posūkiai dingo, bet avarinis kažkodėl veikia, liko dar keli kosmetiniai darbeliai, bet į šventę jau turiu su kuo važiuoti :lol:
Sigitas

Re: Atgyjes vabaliukas

Post by Sigitas »

Idomu butu paziureti naujai atgimusio foto :)
Eugenijus
Posts: 61
Joined: 2008 May 05 Mon, 21:11
Location: Vilnius

Post by Eugenijus »

Nespėjau padoriai nufotkinti, turiu tik el pašte su telefonu fotkinta, bet nemoku į foruma įdėti
algiux
Posts: 6
Joined: 2009 Feb 23 Mon, 22:17

Post by algiux »

tai patalpink internete ir linkus cia imesk :lol:
Eugenijus
Posts: 61
Joined: 2008 May 05 Mon, 21:11
Location: Vilnius

Post by Eugenijus »

Nusiunčiau Mariui žadėjo įdeti
User avatar
scardeep
Posts: 823
Joined: 2009 Jan 20 Tue, 14:42
Location: Oslas

Post by scardeep »

Sveikinu! Nekantrauju ir as pamatyt tavo vabaliuka!
Marius
Posts: 621
Joined: 2007 Aug 06 Mon, 10:53
Location: Radviliškis/Vilnius

Post by Marius »

Na imetu Eugenijaus auksiuko nuotraukas :)
Kiek man minejo del sio vabalo atgijimo, vyko lazybos is sampano :) puikus paskatinimas restauravimui :D

"Galiu tik priminti, kad pries gerus metus mes su Augiu sukirtome, kad jei iki Oro cirko varzybu masina bus paruosta, as statau sampana ;)
Linksmos lazybos ir sveikinu Bitininka, kad neisbleso uzsispirimas! "
kipras
Posts: 66
Joined: 2007 Apr 02 Mon, 22:33
Location: Kaunas
Contact:

Re: Atgijęs vabaliukas

Post by kipras »

Nesinori savininko izeisti, bet man vabaliukas atrodo kazkaip gana silpnai... Cia gal daugiau padaryta kosmetinis remontas o ne restauracija nes ir bamperiai ir ratai ir soniniai slenksciai labai silpnai atrodo. Del kebulo galiu ir klysti galbut fotografuota ne itin kokybisku telefonu... Bet vaizdas silpnas... As sakau del to kad buvo pamineta zodis restauracija... Jeigu tai tebuvo kosmetinis remontas viskas ok :!:
algiux
Posts: 6
Joined: 2009 Feb 23 Mon, 22:17

Post by algiux »

jo as irgi noreciau ta pati pasakyt kad prie isvaizdos dar truputeli teks padirbeti bet siaip dziugu
Marius
Posts: 621
Joined: 2007 Aug 06 Mon, 10:53
Location: Radviliškis/Vilnius

Post by Marius »

Na jo, kiek imatau kebulas tai perdazytas, tik apdulkejes, bet kad gauti gera bendra waizda tikrai reiketu ratlankius buferius paruosti ir perdazyti, na ir slenkscius patwarkyt, nors cia jie prastai matosi :wink: tikiuos tokius nedidelius darbus atliksite iki sventes :wink:
Post Reply