Modelių kolekcijos

Įvairūs patarimai, vertingos nuorodos, istorinė apžvalga
Post Reply
User avatar
Sigis'
Admin
Posts: 304
Joined: 2007 Mar 19 Mon, 13:47
Location: Vilnius

Modelių kolekcijos

Post by Sigis' »

Siaip teko dalyvauti daugelyje ivairiu forumu, teko buti Piterio (rusijos) PORSCHE klubo nariu, ten buvo ivairiu idomiu forumo temu. Tai ir as siulau tokia temute. Dekite nuotraukas su trumpu aprasymu arba istorija, manau bus idomu....
Sigitas. 2007.01.17

Pradžiai įdedu vieną dailią nuotrauką, bet iš interneto, radau ją Ebay kataloge. Tai VW Hebmuller 1950 metų pavyzdžio Vabalas, žinoma gerokai tiuninguotas.
Sigis. 2007.01.18
User avatar
Sigis'
Admin
Posts: 304
Joined: 2007 Mar 19 Mon, 13:47
Location: Vilnius

Post by Sigis' »

Cia seno seimininko palikimas...
Sigitas. 2006.02.17
User avatar
Sigis'
Admin
Posts: 304
Joined: 2007 Mar 19 Mon, 13:47
Location: Vilnius

Post by Sigis' »

Štai mano nedidelė kolekcija raktams papuošti.
Daugelis iš jūsų taip pat nešiojates tokį ženklą kaip ir pirmojoje nuotraukoje, bet galiu pasigirti tik tuo, kad savo ženklą pirkau Wolfsburge 1997 metais pačioje VW gamykloje būdamas turistu.Žinoma jis pagamintas ne VW gamykloje, ant įpakavimo tik buvo įspaustas užrašas ''Made in France''. Kainavo jis viso labo tik dvi Deutsch Mark'es (5 litai).
Antroje nuotraukoje linksmas pakabukas su labai talpia ''bagažine''. Į ją būtų galima patalpinti kitus raktus, šiaip smulkius daiktus arba kad ir ''kramtoškę''. Nuotraukoje jis atrodo nedidelis, bet paėmus į rankas, visai taip neatrodo. Jo ilgis 8,5 cm.
Trečioje nuotraukoje gal būt visiems ne kartą jau matytas žaismingas miniatiūrinis vabalėlis raktams papuošti. Jis kaip ir kiti nedideli žaisliniai automobiliukai viduje turi kinetinį mechanizmą.
Ketvirtą nuotrauką perkėliau iš Ebay tinklapio. Originalus ir linksmas pakabukas tinkantis ne bet kokiam VW automobiliui, o kurį reikėtų ir rętsykiais prižiūrėti. Keturios varžtų formos galvutės, tai kepurėlės ratų ventiliams papuošti.
Nuotraukoje įrašytas tinklapio pavadinimas, kuriame galima pamatyti daugiau pakabukų.
Sigis. 2007.01.20.
User avatar
Sigis'
Admin
Posts: 304
Joined: 2007 Mar 19 Mon, 13:47
Location: Vilnius

Post by Sigis' »

Nors tai ir ne raktų pakabukas, bet labai tinka į šią temą.
Nuotraukoje metalinė peleninė su keramikine glazūruota plokštele. Joje kaip matote pavaizduotas Vabalas su užrašu ''VOLKSWAGEN VW 1939''.
Istorija labai paprasta. Draugas rado sendaikčių turguje šią peleninę, už kurią po ilgų derybų sumokėjo tik vieną litą .Žinodamas mano domėjimasi vabalais atidavė ją man, už ką aš jam ir esu dėkingas.
Štai toks mano naminis nedidelis suvenyras.
Valdas. 2007.01.26.
User avatar
Sigis'
Admin
Posts: 304
Joined: 2007 Mar 19 Mon, 13:47
Location: Vilnius

Post by Sigis' »

Valentino dienos progą gavau štai tokią širdelės formos dovanėlę.
Tikslus modelio pavadinimas VW 1303 SL (labai tikslus).
Vytas. 2007.02.26
Last edited by Sigis' on 2007 Mar 23 Fri, 20:23, edited 1 time in total.
User avatar
Sigis'
Admin
Posts: 304
Joined: 2007 Mar 19 Mon, 13:47
Location: Vilnius

Post by Sigis' »

Vienas iš labai retų atvejų, kai ant paprasto suvenyrinio automobilio parašomi labai tikslūs techniniai duomenys.
(išskyrūs viršutinę eilutę).
Vytas. 2007.02.26.
User avatar
Sigis'
Admin
Posts: 304
Joined: 2007 Mar 19 Mon, 13:47
Location: Vilnius

Post by Sigis' »

Nors esu fanas & kolekcionuoju MINI modeliukus bet mano kolekcijoje yra & HERBIE vabalas kuri noreciau parodyti & Jum ! Tai idomus modeliukas valdomas pulteliu - turintis 40Mhz galia & galintis judeti i prieki / atgal / i abu sonus / kas super kad kaip vaziuoji dega !
Priekines sviesos & pats pats smagiausias reikalas paspaudus mygtuka islenda papildomi ratukai esantys viduryje modeliuko ir visas priekis pakyla & aisku galima vaziuoti taip ko pasekoja MINI modeliukas bande 'apgauti' vabala ir pralekti pro ji kol jo priekis pakiles.
Kipras. 2006.03.03.
User avatar
Sigis'
Admin
Posts: 304
Joined: 2007 Mar 19 Mon, 13:47
Location: Vilnius

Post by Sigis' »

Ačiū Kiprui už nuotraukas.
Turiu ir aš vieną panašaus dydžio radijo valdomą Vabalą, tačiau po metų važinėjimosi sugedo radijo įranga, taip jis ir stovi nebevažinėjamas. Taisyti jį būtų per brangu, nes panašus taisymas kainuotų apie 50 litų, o Vabalas kainavo 60 lt, dėl to ir netaisau.
Teko matyti kataloguose labai rimtų radijo valdomų Vabalų su elektriniais varikliais ir su vidaus degimo varikliais, bet jų kaina svyruoja nuo 300 iki 1500 litų, brangoka.
Sigis. 2006.03.04.

Aurimo modelių kolekcija.
2006.03.04.
User avatar
Vytas
Posts: 587
Joined: 2007 Mar 19 Mon, 20:01
Location: Vilnius
Contact:

Post by Vytas »

štai kokį modelį gavau dovanų iš Anglijos.
Mastelis 1:32, modelis atspindi 1967 metus, nors gamino kiniečiai, bet kokybė tikrai stebina :shock:.
User avatar
Vytas
Posts: 587
Joined: 2007 Mar 19 Mon, 20:01
Location: Vilnius
Contact:

Post by Vytas »

Nedidelis kolekcijos padidėjimas.
Parsivežiau štai tokį modelį iš Maskvos, nusipirkau jį senoje geroje parduotuvėje - "Vaikų pasaulis" :D. Kiek ten daug įvairių auto modelių! Buvo ir kitokių didesnių ir mažesnių vabalų modelių, bei labai daug mažų ir nebrangių VW Kubelwagen modeliukų.
Manau, kad ten buvo visos modifikacijos. Gaila, bet nemačiau nei vieno Schwimmwageno. Teko būti ir specialioje klijuojamų modelių parduotuvėje, ten taip pat labai daug auto modelių klijuojamų ir jau išbaigtų. Buvo labai fainų "gyvų" autobusėlių VW T1 variantų, o labiausiai patiko gaisrinių kopėčių variantas.
Neturėjau galimybės nufotkint. Tokio modelio (mastelio 1:32) kaina apie 150 Lt. Ten modeliai kainuoja apie 50 ir daugiau litų pigiau, nei bandant įsigyti juos Lietuvoje.
Post Reply