Mano maniškis (Vytas)

Turimas ir mylimas Vabalas - trumpi aprašymai ir nuotraukos
Post Reply
User avatar
Rimas
Posts: 272
Joined: 2008 Oct 09 Thu, 15:49
Location: Radviliškis

jusu augintinis

Post by Rimas »

skaičiau, kad Kaune autotechnikoje ta dalyka lygtai daro, dar oldtimer forume kažkas rašė kad bloka verda tarp dizelino, bet galutinai vistiek su oru reikia prapusti, tai tiek minčių
User avatar
Sigis
Posts: 5429
Joined: 2007 Mar 23 Fri, 2:45
Location: Sos tinÄ—

Post by Sigis »

Remontuojamo variklio bloko kanalus užtektų tik prapūsti, o oldtimeryje kažkas užsiminė, kaip išplauti variklio bloką nuo įsisenėjusių tepalo dėmių, kad gražiau atrodytų. Bet toks ''virimas'' dizeline tik beprasmis pinigų ir laiko švaistymas.
User avatar
Vytas
Posts: 587
Joined: 2007 Mar 19 Mon, 20:01
Location: Vilnius
Contact:

Post by Vytas »

Rastas atsakymas,kodel "uzvilko" mano indeklus. Ir gal tai butu pasikartoje ir 3 karta. Jau buvau surinkes varikli....
Pasirodo,alkuninio veleno indeklai turejo buti +0,5mm. storesni i karterio puse,o ne standartiniai..... tik nepasimatuok ir -500Lt. bendroj sumoj,neskaitant darbo. :evil:
Bet cia dar ne viskas. Pasirodo,dabar man reikalingu indeklu isviso negamina. treciam(-0,75) remontui skirti indeklai tik standartas.
+ 0,5mm. gaminami tik pirmam(-0,25) ir antram(-0,5) veleno remontui.
Tai buvo rasta tokia iseitis,bus imami artimiasio matmens indeklai ir teks prafrezuoti sona 1mm.,kad tilptu i karteri. Jau viskas sutarta,nauji indeklai kainuos 220Lt. + darbas. :roll:
User avatar
Vytas
Posts: 587
Joined: 2007 Mar 19 Mon, 20:01
Location: Vilnius
Contact:

Post by Vytas »

Turiu toki klausima. Gal zinot,kas gali istiesinti priekini vabalini bamperi?
bamperis yra ilinkes per viduri,tikriausia nuverte koki stulpa. :)
man paciam kazka padaryti jegos neuztenka,labai tvirtas metalas. :shock:
Sigitas

Post by Sigitas »

Turbut reiktu pasildyti,bet tada nusilups chromas.Maciau forume kazkas lygtai pardavinejo..
User avatar
Vytas
Posts: 587
Joined: 2007 Mar 19 Mon, 20:01
Location: Vilnius
Contact:

Post by Vytas »

Nusipirkti galima ir nauja,bet..... dabartiniai gaminami bamperiai islankstomi pirstu pagalba :D labai jau plona ta ju skarda.
Sigitas

Post by Sigitas »

Na nebent irgi ruosiesi medzius ar stulpus versti :D :lol:
User avatar
Valdas
Posts: 275
Joined: 2007 Mar 19 Mon, 20:16
Location: Å iauliai
Contact:

Post by Valdas »

Vytai parsiveži tą išverstą medį, pasidarai kaladę, nuvažiuoji į senukus nusiperki patį sunkiausią kūjį ir tiesini tol kol ištiesini, :lol: tik chromas bus nebekoks :lol:
User avatar
Sigis
Posts: 5429
Joined: 2007 Mar 23 Fri, 2:45
Location: Sos tinÄ—

Post by Sigis »

Nuotraukoje gerai matosi stiprus Vyto buferio perlenkimas, berods lyginant buferį teks jį kaitinti.
Perchromavus naujai, po lietuviško chromavimo buferis iškart surūdis, vadinasi teks jį dažyti.
User avatar
Vytas
Posts: 587
Joined: 2007 Mar 19 Mon, 20:01
Location: Vilnius
Contact:

Post by Vytas »

As dar taip galvoju, kad galima butu paimti kroviniu tvirtinimo dirza ir apvyniojus (tipo gaunasi kaip Robin Hudo lankas) bandyti tempti. Gal pasiduos lenkimui?
Post Reply