Pauliaus T3 Westfalia

Turimas ir prižiūrimas autobusiukas - trumpi aprašymai ir nuotraukos
Post Reply
User avatar
PauliusT3
Posts: 428
Joined: 2009 Dec 30 Wed, 19:21

Pauliaus T3 Westfalia

Post by PauliusT3 »

sveiki.
su jusu administratoriumi pasitares nusprendziau ir as cia prisistatyti. T3 autobuselio formos toli grazu nepanasios i vabalo, taciau galetume rasti neviena vienijancia priezasti cia bendrauti.

tagi trumpai apie pati autobuseli. isigijau ji 2009 metu pavasari. varomas jis 37 kw 1.6 dyzelinio motoro, kuris, jeigu viskas pavyks, bus pakeistas 1.9 66 kw tdi varikliu. donoras tam jau nupirktas. autobuselis turi pilna iranga reikalinga kempingavimui - saldytuva, praustuve, virykle. gaila - nera webastos. kebulas nera idealus, taciau is 1982 m. automobilio tiketis daug neverta. kebulo restauracijos darbai seks po variklio perkelimo. laikui begant papildysiu savo westos aprasyma. o dabar keletas foto is vasaros.
VW T3 westfalia
Sauliusmr
Posts: 583
Joined: 2009 Apr 23 Thu, 11:32
Location: Vilnius

Post by Sauliusmr »

Man tai viskas kas liecia kemperius, tai labai patinka. Labai saunus autobuselis! Pasistenkit kuo labiau nusviest restauracijos procesa :)
ImageVW T2B 1979m
RCM.LT Radijo bangomis valdomi modeliai
User avatar
Sigis
Posts: 5429
Joined: 2007 Mar 23 Fri, 2:45
Location: Sos tinÄ—

Post by Sigis »

Sveiki prisijungę, pirmasis T3 autobusėlis mūsų forume.
Laikai keičiasi, tokie autobusėliai po truputį taip pat jau pradedami vertinti.
Sigitas

Post by Sigitas »

deja pirma buvau aprases as,kuri turejau..... :D
User avatar
PauliusT3
Posts: 428
Joined: 2009 Dec 30 Wed, 19:21

Post by PauliusT3 »

siaip butu labai faina, kad prisijungtu daugiau T3/gerbeju. Kiek zinau' ant lietuvos ne viena T3 tobulinimo projekta. Ypac malonu butu susirasti kemperiu turetoju, padiskutuoti ir gal koki kemperiavimo zygi padaryti :)
VW T3 westfalia
User avatar
Sigis
Posts: 5429
Joined: 2007 Mar 23 Fri, 2:45
Location: Sos tinÄ—

Post by Sigis »

Arūnas taip pat yra minėjęs, kad Lietuvoje reikėtų suburti daugiau T3 autobusėlių bendraminčių. Aš pats nepažįstu, bet jei kas turite pažįstamų T3 gerbėjų, juos taip pat būtų gerai paraginti prisijungti, taip sakant krūvon.

Pasaulyje po truputį didėja susidomėjimas šiais autobusėliais, paieškoje atsiranda vis daugiau medžiagos šia tema. Štai olandų T3 klubo tinklalapis http://www.teedrie.nl/ , skyrelyje "Links" galima rasti europinių nuorodų.
Na ir kaip visada, galingoji TheSamba neatsilieka nei vienoje srityje, jų T3 autobusėlių tema forume:
http://www.thesamba.com/vw/forum/viewforum.php?f=20
User avatar
PauliusT3
Posts: 428
Joined: 2009 Dec 30 Wed, 19:21

Post by PauliusT3 »

as irgi pasidalinsiu keletu nuorodu. siaip sie autobuseliai gana daug fanatu turi britanijoj. http://www.brick-yard.co.uk/forum/ cia galima paieskoti info apie tobulinima, remonta ir pan.

kas skaitot latviskai - mano draugo latvio gyvenancio norvegijoj projektas
http://forums.vabole.lv/viewtopic.php?f ... 35cf2ac00d
cia galima sakyti mano siekiamybe su tam tikrom pretenzijom padaryti kai ka geriau :)
VW T3 westfalia
m&m
Posts: 411
Joined: 2010 Jul 22 Thu, 13:29

Post by m&m »

Sveiki,

neseniai ir as ysigijau VW T3 Westfalia 1983 metu. Tiesa, kolkas maniskis daugiau stovi remonte, nei vaziuoja... po paskutines keliones labai duobetu zvyrkeliu luzo desine galine shake :(

Pauliau, butu ydomu pamatyti tavo west'os vidu. Pasiremontaves parodysiu ir saviske.
Valius
Posts: 328
Joined: 2007 Mar 19 Mon, 20:44

Post by Valius »

Sveiki visi T3 mylėtojai(beje pirmas T3 mano),manau visi peržiurėjot Garbojamą,tik atsiliepimų pagailėjot,tiek to,nesvarbu.
Dar turiu vabaliuką 1970 abi mašinytės važiuoja be problemų,ir negenda todėl apie jas ir nieko nerašau,vabaliukas ima šimtui 6 L benzo,rusiško.T3 7 L dizelio irgi rusiško, važioju beveik kasdien ir vargo nematau.Dar nupirktas kabrio,kitą mėn.bus garaze.
User avatar
PauliusT3
Posts: 428
Joined: 2009 Dec 30 Wed, 19:21

Post by PauliusT3 »

ok. pafotkinsiu imesiu. siaip vidus standartinis - zaliu, rudu, pilku juosteliu audinys. spinteles originalios. gaila, kad sedynes be porankiu. mano westa 1982, tai turbut jie ejo dar be porankiu. tiesa man dar truksta webastos. ji isimta, o po kojomis esanti skyle - uzglusinta :)
VW T3 westfalia
Post Reply