Klubo veikla

Klubo veikla

  Kiekvienais metais sušilus orams, Vilniaus miesto gatvėse pasirodo kolona įvairiaspalvių automobiliukų. Tai jau visiems gerai pažįstami ir laukiami Volkswagen Vabalai. Kasmetinė VW Vabalų sezono atidarymo šventė, vienas didžiausių automobilių renginių Lietuvoje ir yra svarbiausias metų įvykis Vabalų gerbėjų tarpe.

Vabalų sezono atidarymo šventė, pradžioje suburdavusi vos kelis dalyvius, išaugo į tarptautinį renginį, į kurį su mielu noru atvyksta vis daugiau VW Vabalų gerbėjų iš Latvijos, Lenkijos, Estijos, Rusijos, Baltarusijos. O ir mūsų klubo nariai su savo VW Vabalais kviečiami dalyvauti „vabalinėse" šventėse svečiose šalyse. Klubo nariai jau lankėsi Latvijoje, Estijoje, Suomijoje, Lenkijoje, Čekijoje, Austrijoje bei Vokietijoje.

Jau tradicija tapo dalyvavimas vasaros šventėse Palangoje, „Vilniaus dienose", automobilių parodose Vilniuje „Autobalt", Rygoje „Egzotiniai automobiliai", o taip pat reklaminiuose renginiuose. „Vabalai" ne kartą vežiojo jaunavedžius, filmavosi televizijoje ir kine.

Jeigu turite organizacinių, techninių klausimų ar reikia daugiau informacijos - kreipkitės, mielai padėsime. 
 

   

 LIETUVOS VABALŲ KLUBO PASLAUGOS:

Reklaminių, savireklaminių bei kitokių akcijų rengimas;

Vestuvių kortežai;
Išvykų Vabalais organizavimas;
Konsultacijos norintiems įsigyti Vabalą;
Konsultacijos techniniais klausimais.
 
 tel. +370 698 21198, Arūnas Stepulis, Vilnius, el.paštas: El. paštas saugomas nuo šiukšlintojų, Javascript turi būti įjungta jei norite peržiūrėti  
 

 

 

   
   

 
 
© 2021 Lietuvos VW Vabalų klubas