Mano svajonė, mano vargai... T3 Syncro

Turimas ir prižiūrimas autobusiukas - trumpi aprašymai ir nuotraukos
Post Reply
allann
Posts: 144
Joined: 2013 Mar 14 Thu, 20:16
Location: Panevėžys

Post by allann »

ir dar
allann
Posts: 144
Joined: 2013 Mar 14 Thu, 20:16
Location: Panevėžys

Post by allann »

Dar surinkau kaip važuokle bei stabdžiukjus tvarkinėjau
allann
Posts: 144
Joined: 2013 Mar 14 Thu, 20:16
Location: Panevėžys

Post by allann »

stabdžiu diskai nuo sharano po 2000metų 300mm, suportai nuo senesnio. Suportų apkabos netinka. reikia truputi perdirbt :lol: , bet nieko kritiško daryt nereikia. Jokių plokščių papildomų. Ratai po to 14 jau nebeužsideda :lol:
allann
Posts: 144
Joined: 2013 Mar 14 Thu, 20:16
Location: Panevėžys

Post by allann »

Galinius patingėjau daryt diskinius, be to nelabai patinka visokiausios perėjimų plokštės stabdžių ar vairo sistemoj. Nu fotkes truputi sumaisiau, bet vistiek į temą... Taigi galui supirkau viską naują.
donciuz
Posts: 1063
Joined: 2012 Jan 17 Tue, 21:42
Location: Kaunas

Post by donciuz »

Kaip ir tikėjausi neblogai pajudėjot. Matyt prie metalo apdirbimo dirbate. Norėčiau plačiau apie sharano suportų laikiklių modifikaciją. Kaip suprantu syncro priekyje jau turi stebulę ir jos gamintis nebereikia tik nuimate seną diską ir uždedate naują.
VW T3 Westfalia California
---->> FORUME RAŠOME LIETUVIŠKAI! <<----
allann
Posts: 144
Joined: 2013 Mar 14 Thu, 20:16
Location: Panevėžys

Post by allann »

Teks rasyt tik apie syncro, kad netyčia nebūtų kokių niuansų... Diskas dedasi be joikių pergręžinėjimų. Deje centrinė skylė yra didesnė ant sharan disko. Teks det centravimo žiedą. Aš dar labiau padidinau centrinę ir centravau naudodamas cenravimo žiedus adapterius ratams. Su diskais tiek... Suportas , kaip ir rašiau jau nuo senesnio modelio sharano. galimai tiktų ir nuo naujasnio, bet tada jau ir 15 ratai nebesidės :lol: .
suporto apkabos reikia pergrežt vieną skylę. Buvo tekintas kamštis spižiaus. Skylė užkišta, pergrežta, ir persriegta. Truputi reikia šlifuoti paviršių apkabos ties tvirtinimo plokštuma. Truputi reikia prisiliest su bulgarke ir prie suporto. Uždedi paziūri kur siekia, pašveiti. Viskas gan lengvai daroma... Uždedi pamatuoji, nuimi, leki šlifuot. galima būtų dėl ko nors, nes mano busas dar ant kaladžių, bet su tokia kodifikacija, jos tikrasis autorius jau tuoj diskus keis dėl naturalaus dylimo :lol:
Taip, dirbu prie metalo ...
donciuz
Posts: 1063
Joined: 2012 Jan 17 Tue, 21:42
Location: Kaunas

Post by donciuz »

Na pas mane jau pora metų Audi s2 276 diskai su tos pačios audi suportais. Tik kai 2wd tai dar teko iš senų originalių diskų gaminti stebules.
Ok žiūrim toliau ką dar turit parodyti :)

P.s. patiko trosinis mechanizmas. Kokie dar patobulinimai jam nusimato?
VW T3 Westfalia California
---->> FORUME RAŠOME LIETUVIŠKAI! <<----
allann
Posts: 144
Joined: 2013 Mar 14 Thu, 20:16
Location: Panevėžys

Post by allann »

Jei pažiurėjot video iš pirmo posto, tai viskas taip ir veikia. Kol nesusidursiu su problemom bandymų metu, keist nieko nereikėtų. Planuoju dar tik perkelt truputi svirtį. Pagal šią sistemą rusijoj vienas jau važiuoja be problemų. Ateičiai norėčiau pakeisti sujungtus trosus į vientisus, jei nepasiteisintų.
Pradžiai tiek, pabandysiu kai laiko bus parankiot dar, kol pavysim dabartinę projekto stadiją :lol:
Visiems sėkmės.
donciuz
Posts: 1063
Joined: 2012 Jan 17 Tue, 21:42
Location: Kaunas

Post by donciuz »

Tai trosinėmis sistemomis jau važinėja nemažai anglijoje. Yra pirkti gatavi komplektai. Bet man įdomi ši konstrukcija. Būtent sujungimas. Jis dėl reguliavimo padarytas ar dėl to kad naudojami kažkokios mašinos modelio trosai ir tiesiog tokių ilgų nėra pirkti?
VW T3 Westfalia California
---->> FORUME RAŠOME LIETUVIŠKAI! <<----
allann
Posts: 144
Joined: 2013 Mar 14 Thu, 20:16
Location: Panevėžys

Post by allann »

Trosines sistemos vaziuoja anglijoj ir ne tik, bet aš tikėjausi, kad tema sudomins labiau syncriuku savininkus. Deje sistemos vientilčiams nelabai tinka. Vietos deje prie sinkrinės dėžės nėr tiek, kur prie moniko. Virš tos svarbiausios vietos pas sinkrikus kuro bakas pakabintas. na nuo mano sistemos sumontavimo, praėjo pora metelių. Reik manyt pasaulis nestovi vietoje. labai ir aš norėčiau pamatyt trosinius sprendimus sinkriukams, deje viskam laiko nebeužtenka. būčiau dėkingas už keletą nuorodų ir su malonumu ką nors "nusikopijuočiau".
Post Reply