Mano svajonė, mano vargai... T3 Syncro

Turimas ir prižiūrimas autobusiukas - trumpi aprašymai ir nuotraukos
Post Reply
allann
Posts: 144
Joined: 2013 Mar 14 Thu, 20:16
Location: Panevėžys

Post by allann »

Nu ir prisukiau.
donciuz
Posts: 1063
Joined: 2012 Jan 17 Tue, 21:42
Location: Kaunas

Post by donciuz »

Žinojau kad iš dviejų vieną padaro bet, kad tiek reikalų... Yra pirkti gatavas metalinis, bet kaip ir viskas iš už Atlanto labai brangiai gautųsi. Nekilo mintis gaminti visą iš naujo?

Edit: o kaip su tepalo išleidimu?
VW T3 Westfalia California
---->> FORUME RAŠOME LIETUVIŠKAI! <<----
allann
Posts: 144
Joined: 2013 Mar 14 Thu, 20:16
Location: Panevėžys

Post by allann »

Oi, rimtai... Kaip daba su tepalo probke? Aš visą gyvenimą konditerijos ceche dirbau, ka aš apie tas probkes išmanau... Probkę iš kito galo padariau....
allann
Posts: 144
Joined: 2013 Mar 14 Thu, 20:16
Location: Panevėžys

Post by allann »

A paskui reikejo nustatyt kur bus tepalo paeminas ir pakeist naujo variklio tepalo siurblio paemeja. Ant seno padariau sablona, perkeliau ant naujo, pakeiciau antvazdi. Viskas matosi ;)
allann
Posts: 144
Joined: 2013 Mar 14 Thu, 20:16
Location: Panevėžys

Post by allann »

Kita problemėlė dedant tokį variklį... netinka dešinė variklio atrama. Nėra kur ją prisukti. Reikia perdirbt atramą arba "lapkę" Kažkaip reikia išeiti į tą patą tašką kur suksis dešinė pagalvė. Mano atveju plius kiti navorotai. Reikia kažkaip sutalpint kondicionieriaus siurblį, reikia pakeist originalias pagalves į geresnes ir gaunamas kiekvienoj autodalių parduotuvėj. Dariau vėl šabloną ant seno variklio. Persukiau ant naujo... Jau nuo jo matuot galima ką nori, kaip nori...
allann
Posts: 144
Joined: 2013 Mar 14 Thu, 20:16
Location: Panevėžys

Post by allann »

Plokštuma kur sukasi pagalvė ant šablono- reguliuojama. Galima stumdyt aukštyn, žemyn. Gaila, kad graži originali lapkė netinka prie variklio
allann
Posts: 144
Joined: 2013 Mar 14 Thu, 20:16
Location: Panevėžys

Post by allann »

Tadum darom lapkę, pagal variklį, pagal BMW pagalves, pagal šabloną ir kitus pageidavimus. Darom kiek galima įmantresnę, kad nengadint vaizdo :lol:
allann
Posts: 144
Joined: 2013 Mar 14 Thu, 20:16
Location: Panevėžys

Post by allann »

vaizdas ant pagalvių... Teko pasigamint pagalvių tvirtinimus.
allann
Posts: 144
Joined: 2013 Mar 14 Thu, 20:16
Location: Panevėžys

Post by allann »

Tai viskas buvo seniau :lol:
Šiomis dienomis vyksta ne tokie linksmi darbai... pvz. sutvarkiau kuro baką. Išimt reikėjo, nes norėjau išsivalyt ir antikoru padengt paskutinį gabalėlį dugno, kur po baku. Kitur viskas jau prieš porą metų nutepta. Kažkaip ne nuo to galo pradėjau projektėlį :lol:
Taigi bakas išimtas, pašveistos kvaldajobkės, numozota juodo lokio taukais ir uždėta nauja garso izolkė
allann
Posts: 144
Joined: 2013 Mar 14 Thu, 20:16
Location: Panevėžys

Post by allann »

Kas synkriukui baką nuima, paskui dažniausiai nebeuždeda... bako laikikliai supuvę, tokių atgal nedėjau. Rusai sakė, kad dar labai normalūs :lol:
Pirkt iš intiko kažkokio fufelio už 100eurų ranką nekilo. Teko pasidaryt iš nerudijkos
Post Reply