T2 Šrekas... T3 Reimo... T3 Syncro... T3 Orinukas

Turimas ir prižiūrimas autobusiukas - trumpi aprašymai ir nuotraukos
Post Reply
donciuz
Posts: 1063
Joined: 2012 Jan 17 Tue, 21:42
Location: Kaunas

Post by donciuz »

Na jeigu gilintis į šitą reikalą, tai būtent westfalijoms buvo specialiai gaminami kėbulai plokščiu stogu, skirtingai negu kitoms kempingų kontoroms. Pagrindinis ir greičiausias būdas atskirti yra lentynos gale viršuje (kurioje stovi garsiakalbiai) forma. Jei lentyna yra suapvalinta, reiškia stogas yra gaubtas (ne plokščias kaip pas mane). Ta pati wasfalijos kontora pardavinėjo rinkinius "mozaika" (su gaubtos formos lentyna). Ir kiekvienas norintis galėjo nusipirkti ir persidaryti savo turimą autobusėlį. Bet pagal vidaus baldus, galiu teigti kad būtent Jūsų modelis nėra westfalia.
Apie tai yra gausu informacijos anglų kalba: visos įmanomos komplektacijos, patarimai perkant westfalia (taip pat kaip atskirti kas yra kas), būdingi gedimai ir jų šalinimas ir t.t. Galima būtų išversti ir patalpinti Jūsų forume.

Aš jokiu būdu nemenkinu kitų firmų konversijų, anaiptol jos yra irgi labai įdomios ir turi savų pliusų.
VW T3 Westfalia California
---->> FORUME RAŠOME LIETUVIŠKAI! <<----
Jūris
Posts: 554
Joined: 2010 Oct 29 Fri, 23:21
Location: Pan.LT

Post by Jūris »

Neteko matyti T3 su tiesiu stogu ,pas tave Donatai buso stogas kaip matosi foto irgi lenktas,tur būt klaida terminuose ,nes buso salono viršutinė dalis yra lubos ir tik jos gali būti arba tiesios arba lenktos ,o stogas tai buso išorinė dalis ir visuose T3 ji lenkta :)
Viskas ką sakau yra tik mano asmeninė nuomonė ... ir ji gali nesutapti su kitom nuomonėm .
donciuz
Posts: 1063
Joined: 2012 Jan 17 Tue, 21:42
Location: Kaunas

Post by donciuz »

Kad jau įsibėgėjom labai nesiginčysiu, bet skaitantiems angliškai duodu nuorodą, kuri man padėjo praplėsti žinias.
http://www.westfaliat3.info/html/westfa ... guide.html
Šiek tiek žemiau paslinkus yra su paveikslėliais aprašyta tai apie ką aš šnekėjau.
O šiaip visai gera svetainė, įdomu pasiskaitinėt.
VW T3 Westfalia California
---->> FORUME RAŠOME LIETUVIŠKAI! <<----
donciuz
Posts: 1063
Joined: 2012 Jan 17 Tue, 21:42
Location: Kaunas

Post by donciuz »

Info iš aukščiau minėtos svetainės:
"... all Westfalia T25 / T3 / Vanagon Camper factory conversions were delivered from Volkswagen to the Westfalia factory with a particular bodyshell type called ì253 Kombi shell ė. You can confirm if the van you are looking at has this body shell by looking firstly at a metal plate that should be fitted on the inside pillar when you open the passenger (right hand side) door. In the photo below you will see the bus has bodyshell 253-609."

Sorry jei per daug įsiplėtojau ir teršiu temą, jei aktualu galim diskusiją perkelti kitur.
VW T3 Westfalia California
---->> FORUME RAŠOME LIETUVIŠKAI! <<----
Waldas
Posts: 554
Joined: 2007 Aug 12 Sun, 21:19
Location: Kaunas

Post by Waldas »

donciuz wrote:Kemperis matomai ne westfalia, o kažkiokios kitos kontoros konversija iš paprasto autobusėlio. Užtai ir nematyti baldai, taip pat stogas matau kitoks. Na bet vistiek šaunus namukas :)
Radau kontorą kuri gamino kemperio įrangą, tai Reimo, viskas atitinka http://www.camperinterior.webfotos.co.uk/index.html
Waldas
Posts: 554
Joined: 2007 Aug 12 Sun, 21:19
Location: Kaunas

Post by Waldas »

Pasikartosiu, pabandysiu nuotraukas įkelti dar kartą, gal šį kartą neprapuls. Balandžio 6 dieną Jūrio autobusėlis apsigyveno Kaune, kiekvienam šeimos nariui po Volkswageną :?
Waldas
Posts: 554
Joined: 2007 Aug 12 Sun, 21:19
Location: Kaunas

Post by Waldas »

:arrow:
Waldas
Posts: 554
Joined: 2007 Aug 12 Sun, 21:19
Location: Kaunas

Post by Waldas »

Tas autobusėlis turėtų važiuoti į Ukrainą, tai ir nutariau atnaujinti autobusėlio saloną, perdažyti išorę.
Waldas
Posts: 554
Joined: 2007 Aug 12 Sun, 21:19
Location: Kaunas

Post by Waldas »

:arrow:
Waldas
Posts: 554
Joined: 2007 Aug 12 Sun, 21:19
Location: Kaunas

Post by Waldas »

:arrow:
Post Reply