T3 Hannover edition White Star

Turimas ir prižiūrimas autobusiukas - trumpi aprašymai ir nuotraukos
Post Reply
User avatar
ROOS
Posts: 33
Joined: 2010 Dec 11 Sat, 8:05
Location: Light City

T3 Hannover edition White Star

Post by ROOS »

Sveiki gerbiameji!! Stai pagaliau po tiek laiko ziurinejimu bei tyrinejimu pagaliau isigijau Vokietijoje sau, mano pirma (ir ne paskutini-100%!) VW T3 Hannover Edition 1,6TD White Star 1987 metu. Sekantis zingsnis, kuris tesiasi jau antras menuo :( ji priregistruoti.
Cia Ispanijoje kur as ir gyvenu, tai is tiesu nera paprasta, nuo 26.07.2010 manim prakeikto ir lemtingojo visoje Europos Sajungoje priimto istatymo pasikeite viskas. Tam, kad galetum ivezti is uzsienio bet koki automobili, Transporto ir Susisiekimo Ministerija reikalauja COC (COC - Certificate of Conformity, CO2 normatyva kitaip tariant) dokumenta, kuris visoje Europos Sajungoje pasirode tik 1998 metais. Gautusi taip, kad taves praso 1945 metu mobilaus telefono, kas yra visiskas absurdas, sorry uz pavyzdi ;). Bet jei tai butu buves 25 metu senumo automobilis, ji priregistruociau kaip "senovini" be jokiu problemu, kadangi maniskis dar nesulauke garbingo :lol: veterano amziaus, tenka vargti, ir paskutinis sprendimas yra eiti per "kitas duris" su 5-6 vidutiniais Lietuvos atlyginimais voke.. Tai tiek apie nemalonumus, kurie aisku laikini.. (2 men!!!)
Masina siaip yra idealios bukles, techniskai tvarkinga, nudazyta pries 2 metus, turi flap ekrana 15 coliu, digitaline televizija, 5 coliu touch screen "mage" :) su GPSu. Variklis kaip esu minejes yra 1,6 turbo dyzelis, su kurio uzpylus pilna baka padareme 820 km!!! Kas manau nera blogai, be abejo mieste toks variklis ne kazin ka lupa, ir ko noret - 70 arkliu beveik dviem tonom judinti..
Toks butu mano Bulli pristatymas kuri uzbaigciau keliu nuotrauku publikavimu, ir patys spreskie ar vertas jis buti "legalus" 8) po Ispanijos dangumi??? :lol: :lol: :lol:

P.S. Pasinaudosiu ir paklausiu gal kas kokiu T2 ar hmm.. T1 noretu atsikratyti? Buciau sudomintas broli igyti mano "nelegalui"? Kai kuriems is jusu skambinsiu jau siandien! :lol:
-> didesnė
★VW T3 NE TEPALAIS MIZCIOJA O ZENKLINA TERITORIJA★
User avatar
ROOS
Posts: 33
Joined: 2010 Dec 11 Sat, 8:05
Location: Light City

Re: T3 Hanover ed. White Star

Post by ROOS »

Ups..
1.didesnė 2.didesnė
★VW T3 NE TEPALAIS MIZCIOJA O ZENKLINA TERITORIJA★
Sigitas

Post by Sigitas »

Grazuolis!
User avatar
PauliusT3
Posts: 428
Joined: 2009 Dec 30 Wed, 19:21

Post by PauliusT3 »

sveikinu su pirkiniu. grazu busa isigijai.
VW T3 westfalia
User avatar
Evaldas
Posts: 139
Joined: 2010 Aug 15 Sun, 15:26
Location: Vilnius
Contact:

Post by Evaldas »

Grazuolis!!!!
User avatar
ROOS
Posts: 33
Joined: 2010 Dec 11 Sat, 8:05
Location: Light City

Post by ROOS »

Aciu, aciu...!! Tai buvo abipusiska meile is pirmo zvilgsnio;) Jus suprantate, as zinau!))
★VW T3 NE TEPALAIS MIZCIOJA O ZENKLINA TERITORIJA★
Jūris
Posts: 554
Joined: 2010 Oct 29 Fri, 23:21
Location: Pan.LT

Post by Jūris »

Geras autobusėlis :!: Vokiški numeriai, vokiška tech. apžiūra, argi negalima važinėti Ispanijoje, juk ta pati Europos sąjunga :?: :!:
Viskas ką sakau yra tik mano asmeninė nuomonė ... ir ji gali nesutapti su kitom nuomonėm .
User avatar
ROOS
Posts: 33
Joined: 2010 Dec 11 Sat, 8:05
Location: Light City

Post by ROOS »

Vokietukai is VW laikesi, bet sypsena tai viena tai kita issprusdavo)). Spain is diferent! Kaip sakoma cia, mielas drauge)))!
★VW T3 NE TEPALAIS MIZCIOJA O ZENKLINA TERITORIJA★
Post Reply