Kai svajonė tampa realybe!

Turimas ir mylimas Vabalas - trumpi aprašymai ir nuotraukos
Post Reply
daLiusia
Posts: 65
Joined: 2011 Jan 26 Wed, 18:39
Location: Vilnius-Raseiniai
Contact:

Kai svajonė tampa realybe!

Post by daLiusia »

Kai negali praeiti pro šalį nepalietus, nepačiupinėjus, nežvilgtelėjus į vidų.. Kai gatvėje akimis nuseki kol dingsta iš horizonto.. Daug buvo žiūrėta, ieškota, kalbėta, svajota apie šią mašinytę..
Kol šaltą ir snieguotą 2011 sausio rytą ši svajonė išsipildė raudonos spalvos 1983 metų gimimo vabaliuku.
Vabaliukas parkeliavo iš Kauno, dabar jau buvusio šeimininko Juliaus rankose buvo apie metus laiko. Priešistorė ñ nežinoma. Tik kad pirmoji registracija Lietuvoje 2008 gruodžio mėn.
Vabaliukas sėkmingai savo eiga parvažiavo į naujus namus, jį nuprausėme ir palikome žiemoti.
Diagnozė šiuo metu tokia: skaudančių vietų yra, jas tvarkysim ir sezoną tikimės pradėti atsinaujinę.
Vabaliukui reikia: gumų aplink duris, priekinį ir galinį kapotus, geros būklės veidrodėlio, apvadų aplink lempas, naujo arba labai geros būklės buferio ir t.t.
Būsime dėkingi už pagalbą!

(nuotraukoje - 1983 m. 1200 cm red).
aš VABALAS-be vabalo !
Jūris
Posts: 554
Joined: 2010 Oct 29 Fri, 23:21
Location: Pan.LT

Post by Jūris »

Sveikinu su pirkiniu :!: Ir kiek čia liko iki to sezono tik kokie trys mėnesiai :!: Sekmės tvarkant vabaliuką :!:
Viskas ką sakau yra tik mano asmeninė nuomonė ... ir ji gali nesutapti su kitom nuomonėm .
User avatar
Saulius
Posts: 504
Joined: 2007 Sep 02 Sun, 16:25
Location: Kaunietis

Post by Saulius »

Sveiki prisijunge prie vabalistu judejimo :D

Lauksime jusu vabalu sventese ir isvykose :!:
Karolis
Posts: 591
Joined: 2009 Apr 08 Wed, 22:10
Location: Vilnius

Post by Karolis »

sveiki prisijungus :), sekmes su darbais. Lauksim saskrydziuose :)
User avatar
Sigis
Posts: 5429
Joined: 2007 Mar 23 Fri, 2:45
Location: Sos tinė

Post by Sigis »

Sveiki prisijungę.
Labai gražus jūsų prisistatymas, jei forume reikėtų išrinkti patį gražiausią, Dalios prisistatymas būtų bene pirmoje vietoje, ir tekstas, ir nuotrauka tiesiog pavyzdiniai.

Prieš porą metų mergina vardu Liepa, taip pat įkėlė keleta gražių atsiliepimų ir nuotraukų, gaila tik tema liko nepratęsta.
Liepos tema: http://www.vabalai.lt/forumas/viewtopic.php?t=519

Linkiu jums kantrybės ir sėkmės. Ne naujas automobilis, užsiėmimas reikalaujantis tikrai daug išlaidų, sunkaus ir murzino darbo. Tikėsimės, kad jūsų augintinis nebus pikčiurna ir nereikalaus ypatingų gydymo išlaidų :D.
daLiusia
Posts: 65
Joined: 2011 Jan 26 Wed, 18:39
Location: Vilnius-Raseiniai
Contact:

Post by daLiusia »

dėkui už palaikymą ir šiltą sutikimą! :oops: sudarėme vabaliuko remonto planą ir stengsimės jo laikytis..
p.s. visgi su draugu nesusilaikėme ir sekmadienį buvom išrūkę išbandyt mūsų "žvėries".. :mrgreen:
aš VABALAS-be vabalo !
User avatar
dzo_marija
Posts: 1695
Joined: 2007 Oct 22 Mon, 8:38
Location: Vilnius

Post by dzo_marija »

Sveikinu! Šaunuoliai, jog įgyvendinate savo svajones!
Sveikinu prisijungus.
User avatar
irmis
Posts: 168
Joined: 2008 Oct 27 Mon, 13:07
Location: Kaunas
Contact:

Post by irmis »

Vabaliukas gražuoliukas :)
Raseiniuose jis vienintelis,ar turi kokių brolių?
Aš nedrąsiai siūlau forumiečiams kokį savaitgalį palėkt iki Raseinių,ten yra toks neišreklamuotas muziejukas,prie to pačio gal daLiusia vabaliuka aprodytų :roll:
Nuoroda http://www.astuonratis.lt/
Tiesa,galinio dangčio neišmeskit nusipirke nauja,man senasis labai praverstų...
User avatar
dzo_marija
Posts: 1695
Joined: 2007 Oct 22 Mon, 8:38
Location: Vilnius

Post by dzo_marija »

irmis wrote: Tiesa,galinio dangčio neišmeskit nusipirke nauja,man senasis labai praverstų...
Jiems dangčių nereikia, o tik gumų aplink dangčius...
Justas pardavimų skyrelyje parduoda kapoto dangtį. :wink:

http://www.vabalai.lt/forumas/viewtopic ... 7&start=10
daLiusia
Posts: 65
Joined: 2011 Jan 26 Wed, 18:39
Location: Vilnius-Raseiniai
Contact:

Post by daLiusia »

irmis wrote:Vabaliukas gražuoliukas :)
Raseiniuose jis vienintelis,ar turi kokių brolių?
Aš nedrąsiai siūlau forumiečiams kokį savaitgalį palėkt iki Raseinių,ten yra toks neišreklamuotas muziejukas,prie to pačio gal daLiusia vabaliuka aprodytų :roll:
Nuoroda http://www.astuonratis.lt/
Tiesa,galinio dangčio neišmeskit nusipirke nauja,man senasis labai praverstų...
Jeigu ir yra kokių vabaliukų, tai jie gerai užsimaskavę.. :D šiaip, nežinome.. Labai šauni idėja dėl Aštuonratės aplankymo, jis kiek toliau nuo Raseinių, Nemakščiuose.. tik gal siūlyčiau pavasariop? :roll:

na o mūsų vabaliukas po vakar dienos darbų atrodo taip:
aš VABALAS-be vabalo !
Post Reply