Mano Meksikietis "Bugis"

Turimas ir mylimas Vabalas - trumpi aprašymai ir nuotraukos
Bugis
Posts: 10
Joined: 2011 Mar 23 Wed, 15:19
Location: Lietuva - UK

Mano Meksikietis "Bugis"

Post by Bugis »

Sveiki. Kadangi sitas vabaliukas parkeliaus i Lietuva, tai pagaliau ir as nusprendziau parodyti savo pirkini. Nelabai is manes koks istoriju pasakotojas, bet pabandysiu parasyti nuo ko viskas prasidejo. Dar budamas kokioj desimtoje klaseje, tai yra pries koki 12 metu, svajojau kaip labai labai noreciau tureti "vabala", na bet aisku tada nei pinigu nei galimybiu ji turet nebuvo. Tada buvo galima tik pasvajoti. Bet atsitiko taip, kad kazkur vasario 15d ebay.co.uk pastebejau pardavinejama meksikieti Beetle kuris is kart man krito i aki ir pasakiau sau "noriu jo". Isauso vasario 20d, aukciono pabaigos diena ir spekit kas nutiko? Nepatikejau, bet paskutinis aukciono statymas buvo mano ir beetle atiteko man. Visa diena vaiksciojau su sypsniu. Na po poros dienu automobiliuku parvaziavau namo. Kelione iveike be problemu. Dabar automobiliukas dar stovi kieme, nes reik susimoketi keliu mokesti. Planas yra toks, kad vasara dar pasivazineti cia UK, o rudeniop parvaziuoti i Lietuva ir ten masinyte palikti. Na nepalikt likimo valiai, tiesiog sis automobiliukas bus atostogu Lietuvoje automobiliukas.
Jei kam idomu, tai automobiliukas pagamintas 1993 12 28 Meksikoje. 1995 importuotas i Didziaja Britanija ir 1995 10 11 joje uzregistruotas. Iki 2011 automobiliukas Didziojoje Britanijoje turejo astuonis seimininkus, bet man tai nesvarbu, nes manau pas mane jis tikrai ilgai uzsiliks. Automobiliukas turi 1584cc varikli.

Na tikiuosi priimsite mano "Bugi" i jusu gretas :)
-> didesnė
Old Bug's never die they just get faster!
Bugis
Posts: 10
Joined: 2011 Mar 23 Wed, 15:19
Location: Lietuva - UK

Post by Bugis »

dar keletas nuotrauku:
Old Bug's never die they just get faster!
Bugis
Posts: 10
Joined: 2011 Mar 23 Wed, 15:19
Location: Lietuva - UK

Post by Bugis »

ir dar:
Old Bug's never die they just get faster!
Valius
Posts: 328
Joined: 2007 Mar 19 Mon, 20:44

Mano meksikietis ''Bugis

Post by Valius »

Sveikas pristatęs puikų vabaliuką.Gal sulauksim per sezono atidarymo
šventę.
User avatar
Sigis
Posts: 5429
Joined: 2007 Mar 23 Fri, 2:45
Location: Sos tinė

Post by Sigis »

Sveiki prisijungę, tikėsimės jūsų Vabalas apkeliavęs daugybę savininkų, šį kartą visam laikui susirado savo šeimininką.
Įdomu, kad oficialiai į Europą Vabalai iš Meksikos vežti 1995-1996 metais, vadinasi Bugio 1993 metų Vabalas atkeliavo į Europą privačiais keliais.

Forume apsilankančių iš D.Britanijos turime ir daugiau, o pristačiusių savo Vabalus turime Aliką ir Tubį. Alikas 2009 metais savo Vabalą pademonstravo net ir Volksworld renginyje.

Aliko tema: http://www.vabalai.lt/forumas/viewtopic.php?t=522
Tubio tema: http://www.vabalai.lt/forumas/viewtopic.php?t=1186

Šiems Bugio meksikietiškiems Vabalams su įpurškimu yra sukurtas specialus puslapis, reikalui esant galima reikiamos informacijos surasti čia:
http://www.1600i.de/

Įdomu, kiek yra nuvažiavęs Bugio Vabalas, nes Vabalai su įpurškimu turi vieną brangią detalę - katalizatorių, kuris tarnauja apie 100.000 kilometrų, vėliau reikia keisti į kitą.
User avatar
Guolis
Posts: 249
Joined: 2010 Jun 05 Sat, 12:50
Location: Vilnius

Post by Guolis »

Ka ten liambda zondas stovi po katalizatoriaus ar ten ju du , kad katalizatoriu reik butinai keisti?
Jūris
Posts: 554
Joined: 2010 Oct 29 Fri, 23:21
Location: Pan.LT

Post by Jūris »

Gražus vabaliukas :D O ant galinio lango tas lipdukas turbūt reiškia ,kad anglai meksikietiškus ir braziliškus vabaliukus atskirai suregistruoja :lol: :lol: :lol:
Viskas ką sakau yra tik mano asmeninė nuomonė ... ir ji gali nesutapti su kitom nuomonėm .
Bugis
Posts: 10
Joined: 2011 Mar 23 Wed, 15:19
Location: Lietuva - UK

Post by Bugis »

Kazkam buvo idomu suzinoti kiek mano vabaliukas nuriedejes, tad galiu pasakyti kad prabeges 60 000 km.
Kadangi turiu viena is vabalu, tai turiu keleta klausimu vabalistams.

1. Ant priekines automobilio paneles yra emblema su uzrasu "Wolfsburg edition" (pirma nuotrauka). Is kur zinoti ar cia ne siaip uzklijuota amblema? Kuo turi buti isskirtinis sitas automobiliukas? Kiek issiaiskinau, nuotraukoje galite matyti, automatiniu langu pakelimo mygtukai nera originalus, nors deja bet pakelejai ir taip neveikia, kazkada kazkuris is seimininku bande matyt "tiurlinguoti" automobiliuka :)
2. Kam skirta sita nenaudojama detale? (apvesta raudonai)
3. Kam skirtas sitas vamzdelis kurio galas uzsandarintas guminiu "kamsteliu"?
Old Bug's never die they just get faster!
Bugis
Posts: 10
Joined: 2011 Mar 23 Wed, 15:19
Location: Lietuva - UK

Post by Bugis »

Gal kas zino kaip turetu atrodyti originalios sio automobilio sedynes arba nuo kuriu meto vabalo turi tikti?

Perkant kebulo ir siaip vidaus dalis, nuo kuriu metu vabaliuku dalys turi tikti siam automobiliukui?

Gal kai kam mano klausimai pasirodys juokingi, bet aciu uz atsakymus jei tokiu sulauksiu.

dar dvi nuotraukos:
1. Kam skirtas mygtukas esantis kaireje spidometro puseje?
2. Kam skirta maza rankenele esanti salia rankinio stabdzio?
Old Bug's never die they just get faster!
Sigitas

Post by Sigitas »

Po kapotu matomai buvo ideta garso stip.,ten likes koloneles filtras,vamzdelis tam,kad pamatuoti ismetamas dujas(turetu buti katalizatorius),tarp sedyniu rankenele -siltam orui reguliuti(Peciukas)
Post Reply