Kubilas- multivan 89

Turimas ir prižiūrimas autobusiukas - trumpi aprašymai ir nuotraukos
Post Reply
kubilas
Posts: 584
Joined: 2011 Jul 29 Fri, 18:05
Location: Alytus

Kubilas- multivan 89

Post by kubilas »

kaip jau minejau, besidarbuojant LT kaimuos- akys pacios uzkliuva uz pagarbos vertu modeliu. si nupirkau tik truput brangiau nei metalo kaina. maniau, kad prikelsiu 2am gyvenimui. bet pasirode- truput veliau- neverta- motor kaput, salon- dar baisiau. sedynes gal ir neblogam stovy, bet reik daug idet darbo, ir tikrai neverta buvo su juo tiek vargti- tuo labiau, kad turejau dar labai daug savo tiesioginio darbo. prasinešus pro Dzukijos kaimus- akys uzkliuvo už gan neblogo multivan. bet pinigai buvo pervertinti-bet unaras mane nugalejo- nupirkau-visiskas pravalas. negana, kad blekos supuve, bet ir motor kaput.. na, bet i bala krites-sausa nekelsi. virinimo darbai i pabaiga- ruosiuos spakliavimui. rudis praejau Brunox'u. salonas apkakotas kaip tik imanoma. bet nesuku galvos- atnaujinsiu po kebulo darbu. pradejau nuo vaziuokles. teko tik silentblok pakeisti priekio desines sakes.. ir motor remont. tas atsiejo 1500. gal reikejo imesti 1,9 motora, bet paskubejau. yr kap yr. pasitaisysiu sekanciame projekte. gal kas gali pasiulyt motorista tam darbui? nes mano kandis motoristas nenori apsiimti. blekas susitvarkau pats, tik dažytojo prašau, kad nupustu, dar nedrystu. turiu klausima- kaip isgraitint gr dėžę- ar tikrai reik jieskot paskutines poros +0,69. nesitikiu konkreciu atsakymu, nes sia tema yra daug nuomoniu, nuleksiu pas dezinius i miklusenus (prie Alytaus) gal jie duos konkret atsakyma. mano toyota mete 5 begi, tai imete greitesni krumpli, ir jau, aciu dievui 50k km vaziuoju ir vargo nematau. o del vw -paklausysiu jusu nuomones. ačiu. geru nauju metu
kubilas
Posts: 584
Joined: 2011 Jul 29 Fri, 18:05
Location: Alytus

Post by kubilas »

foto negaliu sudet- padarysiu tai veliau. reik sumazint pikselius.
multivitan
Posts: 151
Joined: 2011 Dec 20 Tue, 11:46
Location: Vilnius

Post by multivitan »

http://www.mediafire.com/?0afxxd5ytjo va cia galima atsisiusti ta programa. Laukiam nuotrauku
Fontanas
Posts: 84
Joined: 2011 May 26 Thu, 10:13
Location: Vilnius

-

Post by Fontanas »

Dėžes tvarko ne Miklusėnuose, o Luksnėnuose.

F.
Post Reply