VW T2 1978 metų

Turimas ir prižiūrimas autobusiukas - trumpi aprašymai ir nuotraukos
bamboocha
Posts: 109
Joined: 2007 Dec 23 Sun, 17:53

VW T2 1978 metų

Post by bamboocha »

Viena is mano auto. Turbut rimciausiai tvarkomas is paskutiniu mano projektu.
Draugas uzmate stovinti Vilijampoles rajoneli privacioj aikstelej. Siaip ne taip surado seimininka ir pasiule man nusipirkti. Man masinu gana, tai nupirko mano draugas su kuriuo as ji ir atstatineju.
Auto buvo tikras kemperis ir naudojamas pagal paskirti. Kazkuri laika gyveno kazkoks benamis pilietis, o gal ir ne vienas. Tai nupirkom su visu to gyventoju turtu. Beardydamas prikroviau keleta siuksliu konteineriu.
Buvo mintis atstatyti originalu kemperi, bet as orginalumo nesivaikau, bei man patinka patobulinti senoviniai auto.
Visa isardziau iki beveik pliku skardu, visos surudijusios skardos pervirintos naujom. Spalva mano draugas pasirinko panasia kaip ir pries tai buvusio pas mane t2a modelio. Variklis 2ltr orinis. Projektas jau juda link pabaigos.
idedu keliata foto.
bamboocha
Posts: 109
Joined: 2007 Dec 23 Sun, 17:53

Post by bamboocha »

pradejus ardyti pasimate visi grazumai
bamboocha
Posts: 109
Joined: 2007 Dec 23 Sun, 17:53

Post by bamboocha »

pervirintas
bamboocha
Posts: 109
Joined: 2007 Dec 23 Sun, 17:53

Post by bamboocha »

Nudazytas pas mano draugus UAB 'Autobroliai' Standox dazais
bamboocha
Posts: 109
Joined: 2007 Dec 23 Sun, 17:53

Post by bamboocha »

Visos vidines skardos bus apklijuotos garso izoliacija, bei aptrauktos medziaga. Siandien issmalavau didziaja dali dugno.
bamboocha
Posts: 109
Joined: 2007 Dec 23 Sun, 17:53

Post by bamboocha »

Visa laika nuo sios masinos restauracijos pradzios turejau minti padaryti ja su panoraminiu stogu. tai siandien sia ideja igyvendinau, teliko apdirbti iklijuotu stiklu krastus.
bamboocha
Posts: 109
Joined: 2007 Dec 23 Sun, 17:53

Post by bamboocha »

dar kelios stogo foto
User avatar
Rimas
Posts: 272
Joined: 2008 Oct 09 Thu, 15:49
Location: Radviliškis

vw

Post by Rimas »

Graziai padirbeta, Nuo kokio auto pritaikei stikline dali.
bamboocha
Posts: 109
Joined: 2007 Dec 23 Sun, 17:53

Post by bamboocha »

Stogo stiklus gaminom specialiai. Visi matavimai, stiklo lenkimai, bei tripleksavimo darbai uztruko apie 2 menesius. Stiklas pagamintas tripleksas. Storis apie 1cm. Dviems uzkelt stiklus buvo sudetinga, tai gerai, kad pagalbininku netruko.
bamboocha
Posts: 109
Joined: 2007 Dec 23 Sun, 17:53

Post by bamboocha »

kazkada buvau sumastes daryti visa dzinsini salona. turiu net aptraukes dzinsu priekine panele. bei pasiutas bandymas 1 sedynei. Gal ka domintu dzinsinis projektas. Prietaisu panele jau pagaminta, bei yra lyg apie 10 beginiu metru dzinsines medziagos.
Post Reply