VW T2 BUSiukas (Donatas)

Turimas ir prižiūrimas autobusiukas - trumpi aprašymai ir nuotraukos
Post Reply
Donatas
Posts: 85
Joined: 2008 Sep 22 Mon, 16:49
Location: Vinius-Kaunas

VW T2 BUSiukas (Donatas)

Post by Donatas »

Na taip... sveiki. Kaip jau, veikiausiai, supratot esu Donatas. Štai manojo autobusėlio istorija:

Nežinau ar tai tik sutapimas, ir/ar išvis turintis įtakos įvykis mano gyvenime, tačiau, galim sakyt, tik užtemus Saulei- prasidėjo BUSiuko paieškos ir visa ši istorija. O buvo taip: 2008 08 01 dieną kaip tik buvo matomas dalinis Saulės užtemimas ir dar kaip tik tą pačią dieną aš pirmą kart pamačiau, ar bent jau atkreipiau dėmesį, į tai kaip atrodo VW T2 BUSiukas. Taip tai buvo kažkas tokio... kažkas tokio kitokio..., kas būtent- trūko žodžių. Kaimynas aprodęs savo pirkinį, net davė juo pravažiuot- to pakako- "užkrėtė juodai". Bene nuo tada vabalai.lt ; Samba.com ; autogidas ir autopliusas buvo peržvelgiami vos ne kasdien... Pradėjau taupyti, domėtis ir ruoštis būtent "tam". Iki...

2008 11 09, Semkadienis. Vėlai, apie 11 val. vakaro atsisėdęs prie kompiuterio Autogidas.lt atrandu skelbimą apie parduodamą autobusiuką. Šįvakar skambint per vėlu, dar netaip supras... laukiu rytojaus.
Pirmadienį, pasiskambinu pardavėjui ir kadangi vakare pardavėjas užsiėmęs, sutariam susitikt ryt ryte.

Kitą dieną, beieškant garažo, kuriame stovi BUSiukas įvyksta toks kuriozas - pasirodo toj pačioj gatvėj, yra keli garažų kooperatyvai su tais pačiais garažų (boksų) numeriais. Aš laukiu pardavėjo prie vieno garažo, o pardavėjas Rimas- prie kito. Galiausiai išsiaiškinam kas yra kas ir kas yra kur...
Štai ir jis, gražuolis :lol:, autobusiukas žinoma. Nors ir nesu ekspertas auto pirkimo srityje, ar vertinant būklę..., tačiau apžiūrinėjant perdėtą variklį ir perdažytą kėbulą, susidariau įspūdį, kad...em... na aš tikrai remontą įsivaizduoju kitaip. Ypač, turint omenyje, kad salono vidus nudažytas teptuku (matosi išilginiai dryžiai), kad skardos skirtingai barška (rodo špakliaus sluoksnius). Tarkim, būtų galima daug sprendimų tiek techninių, tiek praktikinių ar estetinių padaryti geriau, tačiau, manau, kad bet kokiu atveju reikia įvertinti bent jau norą ir pastangas atrestauruoti.
Po pokalbio ir, netgi sakyčiau, ginčo su šeimininku pavyko susitarti, kad šeštadienį mes jį JAMAM :lol:. Na taip... geriems žmonėms ir avanso nereik, keista tiesa? Nepaisant to dabar įdomu kaip ir kas su registracija, bei kiek kainuos tralas iš Kauno į Vilnių.

Trečiadienis, Ketvirtadienis. Kyla abejonių, dėl žodinio susitarimo BUSiuko neparduoti. Juk avanso taip ir nedaviau,... tiksliau žmogus neėmė. Kažkaip šiais laikais pinigai neretai tampa svaresni už žodžius, taigi abejonė vis stiprėja. Skambinu ir klausiu ar dar tikrai nepardavė. Sako "NE", o man mintyse "YES, yes."

Penktadienis. Derinami visi reikalai. Ieškau tralo. Kainos tiek kuro, tiek praktiškai visų produktų brango, taigi brango ir paslaugų kainos. Per google susiradau bene 15 galinčių tralu pervežti BUSiuką. Taigi skambinau visiems iš eilės, ieškant pigiausio. Tralo Kunas-> Vilnius kainos nuo 250 iki 400 lt. Pavyko susitart už 260 (300) lt. Laukiam šeštadienio.
Donatas
Posts: 85
Joined: 2008 Sep 22 Mon, 16:49
Location: Vinius-Kaunas

Post by Donatas »

2008 11 15, Šeštadienis. Pirkimo diena. Ėjosi praktiškai viskas sklandžiai, tiek dėl variklio, tiek dėl tralo. Gera diena, tik kad baisiai lijo.

Ir štai BUSiukas jau Vilniuj:
Donatas
Posts: 85
Joined: 2008 Sep 22 Mon, 16:49
Location: Vinius-Kaunas

Post by Donatas »

Pasikrapštinėjus variklio skyriuje galima rasti tikrai originalių sprendimų. Tai, kad pvz.: begalias neaiškios paskirties laidų... duslintuvas laikosi ore arba tiek kiek ji laiko tvirtinimas (kolektorius, jei vėlgi detalės pavadinimas teisingas) prie variklio... dar akceleratoriaus troso gale ties karbiuratoriumi, vietoj to, kad būtų užpresuotas ir/ar užlituotas praplatėjantis "galiukas" čia užrišta veržlė. Dar tam, kad karbiuratoriaus oro sklendė visiškai neužsidarytų į ortakį (jei neklystu taip pavadindamas) įkišta viela. Originalu. Kažkaip tai priminė atvejį, kai kažkas sklendę taip reguliavo su plastilinu. Spėkit kas buvo kai plastilinas išsilydė ir pateko į variklį :lol:.
Donatas
Posts: 85
Joined: 2008 Sep 22 Mon, 16:49
Location: Vinius-Kaunas

Post by Donatas »

Dar keletas vaizdų pasigrožėjimui:
Justinas
Posts: 574
Joined: 2007 Mar 19 Mon, 18:54
Location: Vilnius
Contact:

Post by Justinas »

Kad ir kokia butu autobuselio bukle, vistiek sveikinu su pirkiniu !
Visas bukles aisku galima sutvarkyt, taigi anokia cia beda ;] laukiam issamiu remonto aprasu ;]
User avatar
dzo_marija
Posts: 1695
Joined: 2007 Oct 22 Mon, 8:38
Location: Vilnius

Post by dzo_marija »

Sveikinu istojus i kluba! :D

Sekmes darbuose!
Siulyciau pradeti nuo nedideliu darbu ir judeti kad ir nedideliais zingsneliais bet i prieki...
Nes buna zmones uzsimoja isardo viska absoliuciai, daro daro daro, pavargsta, o po to parduoda viena didele kruva detaliu :)... :cry:
User avatar
Saulius
Posts: 504
Joined: 2007 Sep 02 Sun, 16:25
Location: Kaunietis

Post by Saulius »

...šaunuolis Donatai! Matau, kad busiukų gretos didėja. Kitais metais bus galima pamėgint padaryt busikų iškylą :D. Žinoma reikės man suspėt ir savąjį pabaigt :lol:.
Donatas
Posts: 85
Joined: 2008 Sep 22 Mon, 16:49
Location: Vinius-Kaunas

Post by Donatas »

Na taip... istorija tęsiasi.
Ačiū visiem už komentarus, nes tai savotiškai teikia pasitenkinimo, kai kas nors įvertina tavo darbą. Taip, kad drąsiai komentuokit, patarkit, sakykit kas gerai, o ypač ką galbūt atliktumėte kitaip, galbūt geriau. Nors ne iš medžio iškritęs..., tačiau turėtumėt žinot, kad mano techninis-mechaninis, ar dar koks, išprusimas auto restauravimo srityje yra gan menkas,- tai bus mano pirmasis restauruojamas, o taip pat pirmasis oficialus (pagal dokumentus :) ) automobilis. Taip... jaunas pacanas :lol: Jau dabar žinau, kad kils daug klausimų, o ir google ne visada padės, taip kad siūlau šią temą paversti, kone, diskusija. Ir taip mažais, mažais žingsneliais... judėti...

Štai taip atrodo dugnas:
Valdemaras
Posts: 132
Joined: 2008 Feb 17 Sun, 17:31
Location: Radviliskis

Post by Valdemaras »

sveikinu ir as su nauju pirkiniu. :D Mane labai sudomino autobuselio stogas, nes kiek zinau tai nebudavo tokiu. :roll: Gal butu galima daugiau jo foto
Valdemaras
Posts: 132
Joined: 2008 Feb 17 Sun, 17:31
Location: Radviliskis

Post by Valdemaras »

Saulius wrote:...šaunuolis Donatai! Matau,kad busiukų gretos dideja. Kitais metais bus galima pamėgint padaryt busikų iškylą :D Žinoma rėikės man suspėt ir savajį pabaigt :lol:
O kodel Sauliau savo autobuseli uzslaptines? Niekam nerodai? :D
Post Reply